PERSONAL INFORMATION
| Name | Trent Barreta |
|---|---|
| Nationality | United States |
| Gender | Male |
| Date of Birth | 30 March 1987 |
| Age | 38 Years |
| Zodiac Sign | Aries |
| Place of Birth | Mount Sinai |
| Birth Name | Gregory Marasciulo |
| Languages Spoken | English |
| Native Language | English |
PHYSICAL STATISTICS
| Weight | 98 Kg (216 lbs) |
|---|---|
| Height (in centimeters) | 183 cm |
| Height (in meters) | 1.83 m |
| Height (in feet inches) | 6′ 0″ |
CAREER
| Profession | professional wrestler, actor |
|---|---|
| Work Period Start | 2004-07-10 |

SOCIAL MEDIA & LINKS
| IMDB ID | nm3872565 |
|---|---|
| @trentylocks | |
| greg.marasciulo | |
| Wikipedia | Wikipedia |

Check Out Other Celebrities.
| Brandon Henschel |
| Bill Catching |
| Ari Zagaris |
| Allen Joseph |
| Ċ½eljko Ivanek |