PERSONAL INFORMATION
| Name | Jared Odrick |
|---|---|
| Gender | Male |
| Place of Birth | Lebanon |
| Date of Birth | 31 December 1987 |
| Age | 38 Years |
| Zodiac Sign | Capricorn |
| Nationality | United States |
PHYSICAL STATISTICS
| Weight | 295 Kg (650 lbs) |
|---|---|
| Height (in centimeters) | 196 cm |
| Height (in meters) | 1.96 m |
| Height (in feet inches) | 6′ 5″ |
EDUCATION
| Educated At | Lebanon High School, Pennsylvania State University |
|---|
CAREER
| Profession | American football player, actor |
|---|

SOCIAL MEDIA & LINKS
| @JaredOdrick | |
| IMDB ID | nm7437608 |
| Wikipedia | Wikipedia |

Check Out Other Celebrities.
| Peter Coe |
| Peter Brown |
| Peter Breitmayer |
| Peter Blomquist |
| Peter Berkrot |